Kurtköy Lastikçi 0216 378 34 60 - 0534 964 11 54 - 0537 364 43 38

KURUMSAL

Yolda ilerlerken bir anda lastik sorunu gibi bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumda lastik tamiri ve değişimi için mutlaka deneyimli bir ekipten yardım almanız gerekmektedir. Firmamız lastik tamiri hizmetleri kapsamında yardımınıza koşmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızda olan ekibimize istediğiniz zaman ulaşarak profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Aracınızın markasına ya da modeline bakmadan üstün hizmetlerimizi sunuyoruz. Her türlü lastik sorunları için emrinizdeyiz. 7/24 hizmet veren firmamız, istediğiniz her yere anında ulaşarak lastiklerinizin tamirini yapmaktadır.

Lastikleriniz patladığı zaman yenisini alarak daha yüksek ücretler ödemek yerine tamir ettirerek ekonomik avantaj sağlayabilirsiniz. Uzman personelimiz ile en iyi şekilde tamir hizmetlerini sunarak yolunuza güvenli bir şekilde devam etmenizi sağlıyoruz.

Profesyonel Lastik Tamiri Hizmetleri

İşinde profesyonel olan bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teknolojik gelişmeler ışığında bizlerde hem kendimizi hem de ekipmanlarımızı geliştirerek donanımlı bir şekilde hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Bir telefon ile verdiğiniz adrese hemen ulaşan ekibimiz, lastikte bulunan delik ile lastiğin iç kısmının kapsamlı bir şekilde incelemesini ve temizlemesini yapar. Daha sonra lastiğin hava kaçıran kısmını yanmaya hazır hale getirebilmek için deliğin tıraşlanma işlemini yapar.

Lastikte hava kaçıran bölüm olan sızdırmazlık katmanının raspalanması yapılarak, açılan deliğin güçlendirilmesi için mantar yama da denilen özel parçanın yerleşimi yapılır. Bütün bu işlemlerden sonra lastikler basınç ile test edilerek sizlere sağlam bir şekilde teslim edilir.

Patlak olan lastiğin tamir edilebilmesi için uzman ellerden destek almanız gerekir. Bu konuda Kurtköy Lastikçi olarak kendimize, ekibimize ve hizmetlerimize sonuna kadar güveniyoruz. Yolunuza sorunsuz ve güvenli bir şekilde devam etmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin

Sosyal medyadan
sayfalarımızı takip edebilirsin


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun