Kurtköy Lastikçi 0216 378 34 60 - 0534 964 11 54 - 0537 364 43 38

Kurtköy Lastik Yol Yardım

Bilindiği üzere üretilen otomobil ve diğer araç lastikleri mevsimler baz alınarak farklı şekillerde üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Sıcak havalarda kullanılan araç lastikleri belirli sıcaklıklar altında yola tutunmaları zorlaşmaktadır. O yüzden de kış mevsimine uygun lastik kullanılması önerilmekte ve karayolları genel müdürlüğü tarafından da emniyet müdürlüğü kontrolü sağlanarak zorunlu kılınmaktadır.

Bazı müşterilerimiz başlarına oto lastik ile ilgili bir sıkıntı gelebileceğini düşünür. Bunun için önceden hazırlıklarını yapmakta ve araç lastiği satın aldığı yerden şartlara bağlı olarak da lastik yol yardım hizmeti talep etmektedir. Bu hizmet için binek ya da ticari araç sınıflarından belirli oto lastik alımlarında yol yardımı hizmeti verilmektedir.

Lastik Yol Yardımı

Firma olarak siz değerli müşterilerimize zaman sınırlaması olmadan lastik patlaması, lastik değişimi, lastik tamiri ya da lastik satışı konusunda deneyimli ekibimizle hizmet veriyoruz. Seyahatiniz esnasında oluşabilecek olan bu sorunlardan herhangi birine karşın size en yakın lastik yol yardım ekibimizi yönlendiriyoruz.

Bölge ya da hizmet sınırlaması yapmadan sizlere hızlı ve ekonomik lastik yol yardımı çözümü sunuyoruz. Günün herhangi bir zamanında lastik patlaması ya da değişimi için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

En Yakın Lastikçi

Otomobil, hafif ticari ya da ticari sınıfta yer alan tüm araçlar için özellikle otoyollar başta olmak üzere hizmet veriyoruz. Mobil donanımlı araçlarımız ile patlayan lastiklerinizi yerinde değiştiriyoruz.

Türkiye’nin her yerinden tüm en yakın lastikçi taleplerinize anıda yanıt vererek siz değerli müşterilerimizin seyahatlerine güvenle devam etmesine vesile oluyoruz.

Müşterilerimiz ister nakit ister kredi kartı isterlerse de yol yardım asistan poliçelerinden birini satın alarak bu hizmeti dilediği an kullanabilmektedir.

Bizi Takip Edin

Sosyal medyadan
sayfalarımızı takip edebilirsin


E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun